گواهی امضا

گواهی امضای قبض انبار

ردیف ۳۲-درخصوص نامه دفترخانه ۶ آستارا بدين شرح (آيا ظهرنويسي و واگذاري قبض انبار گمركي و يا گواهي امضاء مالك قبض انبار مبني بر تحويل كالا به شخص ديگر جنبه مالي داشته و قابل گواهي امضاء است يا خير؟)بشرح آتي اظهار نظر گرديد:
با توجه به بند ۲ ماده ۱۲ آئين نامه قانون دفاتر اسناد رسمي مصوب سال ۱۳۵۴، گواهي امضاء هر گونه نوشته كه جنبه مالي دارد ممنوع است. لذا گواهي امضاء ظهر قبض انبار وجاهت قانوني ندارد. ۳۷۰۹۸/ ۹ – و – ر مورخ ۲۵/۱۱/۱۳۷۹

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن